Przedstawiciel handlowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Myślibórz

    Myślibórz, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z punktami detalicznymi na wskazanym terytorium

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientem i angażowanie go w aktywną komunikację

  • Zapewnienie dostępności i odpowiedniej ekspozycji produktów w punktach sprzedaży

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych

  • Edukacja detalistów i sprzedawców na temat marek z portfolio firmy

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży

  • Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok) – wymóg konieczny

  • Umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji w kontaktach biznesowych

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność planowania i realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Mile widziane wykształcenie wyższe lub status studenta

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę tymczasową na pełen etat z Adecco Poland

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie - podstawa i premia uzależniona od indywidualnych wyników

  • Narzędzia pracy – samochód służbowy (możliwość korzystania do celów prywatnych), karta flotowa, telefon, Ipad

  • Pakiet benefitów do wyboru - opieka medyczna Luxmed, karta lunchowa Sodexo, Club+

  • Bogaty pakiet szkoleń

  • Możliwość rozwoju

  • Praca ze znanymi markami lidera branży tytoniowej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • bony żywieniowe

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy