Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

ALINOX SP. Z O.O.O firmie

  • Partyzantów 7, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALINOX SP. Z O.O.

Partyzantów 7

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów

  • prowadzenie procesu sprzedaży

  • nawiązywanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • współudział w opracowywaniu planów sprzedaży oraz ich realizowanie

  • współkreowanie i aktywny wpływ na politykę sprzedażową firmy

Nasze wymagania

  • umiejętność elastycznego i dynamicznego działania

  • wysoki poziom motywacji i kultury osobistej

  • zaangażowanie w realizowaniu zadań

  • wykształcenie minimum średniego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie

  • stabilne warunki zatrudnienia oparte na umowie o pracę oraz wyjątkowym systemie prowizyjno -bonusowym

  • profesjonalny system szkoleń

  • przyjazną atmosferę pracy

  • multisport

  • ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich rodzin

  • benefity socjalne

  • ubezpieczenie Medicover

Spółka Alinox powstała w 2007 roku. Jako międzynarodowy dystrybutor oraz producent dostarczamy na rynek materiały wykonane z aluminium, stali, stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych, miedzi, brązu, mosiądzu, ołowiu oraz tytanu w odmianie komercyjnej oraz przeznaczonej dla przemysłu lotniczego. Ponadto firma Alinox jest dystrybutorem systemu rowkowanego do instalacji przemysłowych.

www.alinox.pl

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.