Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Impel Delivery Sp. z o.o.

  • Mysłowice

    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (B2B),

  • Sprzedaż środków ochrony osobistej oraz produktów utrzymania czystości,

  • Badanie potrzeb klienta, przygotowywanie ofert i kalkulacji,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz dbanie o ich finalizację,

  • Dbanie o maksymalizację wyników sprzedaży oraz realizację planów sprzedaży,

  • Raportowanie o wynikach swojej pracy,

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży bezpośredniej B2B (mile widziane doświadczenie we współpracy z klientami z różnych gałęzi przemysłu i HoReCa),

  • Znasz lokalny rynek oraz posiadasz już wypracowane relacje,

  • Jesteś osobą samodzielną, aktywną, nastawioną na cel sprzedażowy,

  • Potrafisz sam organizować swoją pracę i nie brakuje Ci pomysłów na podnoszenie wyników oraz rozwój sprzedaży,

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów BHP i/lub produktów utrzymania czystości – będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach handlowych Grupy Impel,

  • Rozwój wiedzy i umiejętności w zakresie sprzedaży produktów BHP do klientów biznesowych,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • firmowa drużyna sportowa

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

  • dostęp do szkoleń poprzez platformę e-learningową

Impel Delivery S.A. – producent i dystrybutor szerokiego wachlarza środków ochrony osobistej oraz produktów utrzymania czystości.

Przewiń do profilu firmy

Dbając o jeszcze większą dostępność oferowanych produktów, aktualnie rozwijamy naszą sieć handlową. Zapraszamy do naszego zespołu!