Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy na rynek czeski lub słowacki (branża budowlana)

ADAMIETZ sp. z o.o.

  • Słowacja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż płyt warstwowych marki ARPANEL oraz akcesoriów

  • pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją

  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • systematyczna analiza rynku i działań konkurencji

  • raportowanie wyników pracy

  • przygotowywanie ofert oraz wsparcie techniczne dla wykonawców

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie: preferowane kierunki budowlane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w segmencie budowlanym

  • nastawienie na realizację celów

  • umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole

  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i planowania

  • znajomość technik sprzedaży, negocjacji oraz umiejętność prezentacji

  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych na powierzonym terenie

  • posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

  • bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie języka czeskiego (na rynek czeski) lub słowackiego (na rynek słowacki)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży, realizującej duże kontrakty w kraju i za granicą

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności + prowizję ze sprzedaży

  • niezbędne narzędzia pracy (auto, paliwo, laptop, telefon)

  • możliwość budowania pozycji zawodowej, poszerzania kompetencji i doświadczenia w zespole specjalistów i ekspertów

  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

Firma Adamietz powstała w 1997 roku. Od ponad dwudziestu lat konsekwentnie podnosimy nasze kompetencje w obsłudze inwestycji budowlanych.

Doświadczenie zdobyte na międzynarodowych rynkach pozwala sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Spółka Adamietz to zespół inżynierów oraz szereg specjalistów z wielu dziedzin budownictwa. Kompleksowo obsługujemy inwestycje jako generalny wykonawca. Oferujemy pełen zakres związany z budową i obsługą dokumentacji (projekty, zgody, zezwolenia).

Przewiń do profilu firmy