Oferta pracy

FORPA

Przedstawiciel handlowy na rynek czeski/ słowacki

FORPAO firmie

  • Czarnowiejska 1, Brzesko, Kraków

  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 2 gru 2020
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie nowych klientów na rynku czeskim lub słowackim

  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • prezentowanie oferty oraz możliwości firmy

  • przygotowywanie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • znajomości języka czeskiego lub słowackiego w stopniu komunikatywnym

  • minimum 2 letniego doświadczenia w sprzedaży na stanowisku handlowym

  • odpowiedzialności, rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków i wewnętrznej motywacji do osiągania wyznaczonych celów

  • samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy

  • umiejętności planowania i wyznaczania priorytetów

  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej

  • posiadania prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + zadaniowy system premiowy)

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon + laptop + samochód służbowy)

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

FORPA

Nasza marka zajmuję się produkcją i tworzeniem ekologicznych rozwiązań opakowaniowych służących do pakowania żywności, owoców, warzyw oraz posiłków na wynos. W związku z dynamicznym rozwojem i poszukujemy kandydata na stanowisko: Przedstawiciel handlowy na rynek czeski/ słowacki

Przewiń do profilu firmy