Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy na rynek europejski

"FABRYKA MEBLI SPIN SPÓŁKA JAWNA"

  • Mnichowo (pow. gnieźnieński)

    Mnichowo (pow. gnieźnieński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie regionem zgodnie z wytyczoną strategią rozwoju,

  • obsługa klientów w kanale detalicznym i hurtowym,

  • pozyskanie nowych klientów na podległym obszarze,

  • identyfikowanie nowych potrzeb i wymagań klientów,

  • realizacja misji handlowych,

  • monitorowanie poziomu należności u klientów,

  • raportowanie wyników pracy, analiza rynku,

  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy w celu prawidłowego realizowania celów.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra (w mowie i piśmie) znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość drugiego języka,

  • wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,

  • wysoka kultura osobista,

  • nastawienie na realizacje celów,

  • dobra organizacja pracy i systematyczność,

  • umiejętność nawiązania i utrzymania dobrych relacji z klientami,

  • dyspozycyjność, mobilność – wyjazdy zagraniczne,

  • samodyscyplina i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • znajomość branży mebli tapicerowanych będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • elastyczne formy zatrudnienia, w zależności od sytuacji.

O nas

Fabryka Mebli Spin sp.j. powstała w 1993 roku, jako rodzinna spółka, zajmująca się produkcją mebli tapicerowanych. Dzięki kreatywności i wytrwałej pracy, firma osiągnęła stabilną pozycję na rynkach UE.