Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy na rynek holenderski/belgijski

Parotec® Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży - rynek Holandia/Belgia

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • spotkania handlowe i prezentacje produktów

  • negocjowanie warunków handlowych

  • budowanie oraz rozwijanie relacji z klientami

  • monitorowanie działań konkurencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie i znajomość branży budowlanej

  • znajomość języka holenderskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • miejsce zamieszkania - Holandia / Belgia

  • własna działalność gospodarcza

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy

  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • jasny i prosty system wynagrodzenia- prowizyjny -uzależniony od ilości sprzedanych towarów

  • elastyczne godziny pracy

  • samodzielność

  • w przypadku uzyskania zadowalających wyników możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Parotec Sp z o.o. to firma o wyłącznie polskim kapitale z ponad dwudziestoletnim know-how w branży budowlanej - dekarskiej. Jako producent membran i akcesoriów dachowych dzięki stabilnej pozycji na rynku jest rozpoznawalną i docenianą marką w kraju i zagranicą. Kluczem do sukcesu jest zoptymalizowany produkt pod kątem oferowanej jakości i ceny, efektywny zespół nastawiony na rozwój oraz nowoczesne, biznesowe podejście do tradycyjnego rynku budowlanego. Intensywny rozwój skutkuje nowymi inwestycjami oraz kolejnymi kanałami sprzedaży - w związku z tym wciąż poszukujemy osób chętnych do pracy w naszym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Wejdź i zapoznaj się z naszym portfolio produktów : https://parotec.pl/

Przewiń do profilu firmy