Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy na rynki Europy północnej

Blachotrapez Sp. z o.o.O firmie

Blachotrapez Sp. z o.o.

Kilińskiego 115

Rabka-Zdrój

Jesteśmy jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 800 pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach. Kluczem do sukcesu firmy oraz jej obecnej pozycji na rynku są:

pasja, tradycja i wieloletnie doświadczenie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych i dynamicznych kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel handlowy
na rynki Europy północnej
Miejsce Pracy: Rabka-Zdrój

Główne zadania:

  • Poszukiwanie nowych kontrahentów.
  • Rozwój sieci sprzedaży na podległym regionie.
  • Opieka i obsługa kontrahentów na podległym regionie.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w Dziale sprzedaży Eksportowej.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w branży budowlanej. Doświadczenie w branży dachowej będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie minimum średnie. Mile widziane wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Znajomość każdego innego języka będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).
  • Kreatywność i samodzielność w pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność.
  • Dbałość o terminowość wykonywanych zadań, dobra organizacja pracy.
  • Nastawienie na cele, rozwój i nowe wyzwania.
  • Gotowość do częstych podróży.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemie ERP.

Oferujemy:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w Firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Atrakcyjne: wynagrodzenie i warunki pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Przesłanych CV nie zwracamy.
Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy