Przedstawiciel Handlowy na rynki zagraniczne

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa o pracę
6 5009 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wieliczka

    Wieliczka, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Są młodym i fantastycznym zespołem w szybko rozwijającej się firmie produkującej elementy z drutu dla przemysłu retail i chłodniczego. Posiadają własny, nowoczesny park maszynowy, co pozwala na szybką realizację projektów.

Poszukujemy osoby na stanowisko Handlowca, która ma doświadczenie w pozyskiwaniu klienta biznesowego na rynkach zagranicznych, zna komunikatywnie język angielski, a jeżeli dodatkowo rozmawia w języku niemieckim lub francuskim to super, ponieważ łatwiej pozyskuje się klienta w jego ojczystym języku.

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży technicznej, potrafisz sukcesywnie prowadzić działania prospectingowe i chcesz rozwijać swoje umiejętności nie tylko w pracy, ale na kursach i szkoleniach – ta praca jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż elementów z drutu

  • Na początku pracy będziesz korzystać z gotowej bazy i kontaktować się z klientami, w późniejszym etapie pracy dojdzie samodzielne pozyskiwanie klientów z branży chłodniczej i retail poprzez maile, telefony, targi i spotkania

  • Uczestnictwo w wyjazdach służbowych (w kraju i za granicą)

  • Zbieranie zamówień i przekazywanie ich na produkcję

  • Współpraca z działem technicznym, konstruktorami i produkcją

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Znajomość branży technicznej

  • Doświadczenie w aktywnym prospectingu (maile, telefony, targi, spotkania)

  • Znajomość techniki sprzedaży transakcyjnej i doradczej (część produktów jest gotowa – sprzedaż transakcyjna, a część szyta na miarę zdjętą z klienta i produkowana na jego potrzeby – sprzedaż doradcza)

  • Doświadczenie w docieraniu do osoby decyzyjnej (dział zakupów, zarząd, właściciel)

  • Znajomość j.angielskiego a poziomie komunikatywnym (kontakt z klientem zagranicznym)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym

  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego

Pracodawca oferuje

  • Przez pierwszy miesiąc odbędziesz szczegółowe szkolenie i wdrożenie na produkcji, aby poznać oferowaną usługę i produkt

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Bochni, a po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę umowę o pracę lub umowę B2B

  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 6500 - 8500 zł brutto na umowę o pracę oraz prowizja lub 5000 – 8000 zł netto + VAT oraz prowizja

  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy - laptop, telefon, dodatkowe monitory, samochód służbowy do użytku prywatnego, karty debetowe podczas wyjazdów służbowych

  • Benefity takie jak: szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje, dodatkowe ubezpieczenie, karta Multisport

  • Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach

  • Możliwość dołączenia do firmy, która ma ogromny potencjał, możliwość stworzenia działu i awansu w strukturze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Opis oferty

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, wideo rozmowy kwalifikacyjnej, drugiej rozmowy z elementami Assessment Center. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.