Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - napoje alkoholowe oraz piwo

MANUFAKTURA PIWA WÓDKI I WINA S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długotrwałych i skutecznych relacji z klientami,

  • Rozbudowanie istniejącego portfela klientów,

  • Dbanie o dobry wizerunek marek w lokalach klientów,

  • Zapewnienie jak największej sprzedaży produktów grupy,

  • Ciągłą obsługę zamówień podległego sektora klientów,

  • Bieżące raportowanie do Dyrektora Handlowego,

  • Współpracę z Działem Logistyki, lokalnymi dystrybutorami oraz Brand Managerem,

  • Dbanie o ciągłość w płatnościach

Nasze wymagania

  • co najmniej 1 rok doświadczenia jako przedstawiciel w branży FMCG,

  • wysokich umiejętności sprzedażowych,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • znajomości języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację

To oferujemy

  • umowę B2B/umowę o pracę. Podstawa 4000 netto + premia od marży każdego sprzedanego produktu,

  • stabilne zatrudnienie,

  • ogromną ilość nowych projektów,

  • narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer),

  • deputat piwny,

  • możliwość reprezentowania niesamowicie dynamiczniej rozwijających się marek

O nas

Właściciel jednego z najpiękniejszych browarów w Polsce.

Browar Tenczynek – bo o Nim mowa, to historyczne miejsce znajdujące się w małej miejscowości pod Krakowem, w którym tworzymy rewolucyjne piwa.

Dołącz do naszego zespołu i miej swój udział w naszym wspólnym sukcesie !!!