Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy - napoje alkoholowe oraz piwo

MANUFAKTURA PIWA WÓDKI I WINA S.A.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długotrwałych i skutecznych relacji z klientami,
  • Rozbudowanie istniejącego portfela klientów,
  • Dbanie o dobry wizerunek marek w lokalach klientów,
  • Zapewnienie jak największej sprzedaży produktów grupy,
  • Ciągłą obsługę zamówień podległego sektora klientów,
  • Bieżące raportowanie do Dyrektora Handlowego,
  • Współpracę z Działem Logistyki, lokalnymi dystrybutorami oraz Brand Managerem,
  • Dbanie o ciągłość w płatnościach

Nasze wymagania

  • co najmniej 1 rok doświadczenia jako przedstawiciel w branży FMCG,
  • wysokich umiejętności sprzedażowych,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację

To oferujemy

  • umowę B2B/umowę o pracę. Podstawa 4000 netto + premia od marży każdego sprzedanego produktu,
  • stabilne zatrudnienie,
  • ogromną ilość nowych projektów,
  • narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer),
  • deputat piwny,
  • możliwość reprezentowania niesamowicie dynamiczniej rozwijających się marek

O nas

Właściciel jednego z najpiękniejszych browarów w Polsce.

Browar Tenczynek – bo o Nim mowa, to historyczne miejsce znajdujące się w małej miejscowości pod Krakowem, w którym tworzymy rewolucyjne piwa.

Dołącz do naszego zespołu i miej swój udział w naszym wspólnym sukcesie !!!

Przedstawiciel handlowy - napoje alkoholowe oraz piwo, małopolskie