Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Narzędzia budowlane i malarskie

"GRUPA NARZĘDZIOWA SOLID sp. z o.o." SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów na podległym terenie

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Wsparcie posprzedażowe klientów

  • Dbanie o ekspozycję towarów na regałach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie stałe + prowizja + premie)

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w firmie z 100% Polskim kapitałem mającą własną produkcję w Polsce

O nas

Grupa Narzędziowa SOLID - zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją narzędzi budowlanych, artykułów malarskich i produktów foliowych. Jesteśmy firmą w 100% z polskim kapitałem i produkujemy w Polsce w naszym zakładzie koło Gdańska. Zaopatrujemy ok. 2000 składów i marketów budowlanych na terenie Polski. Obecnie nasz dział handlowy to 20 przedstawicieli, który chcemy poszerzyć o kolejne osoby. Oferowane przez nas produkty znaleźć można pod markami Solid – narzędzia dla profesjonalistów i Partner – seria hobbistyczna. Zapraszamy do aplikowania.