Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

DEKKE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prezentowanie oferty i sprzedaż produktów oferowanych przez naszą firmę klientom indywidualnym, przedsiębiorstwom budowlanym, firmom dekarskim,

  • aktywne pozyskiwanie klientów,

  • budowanie dobrych i trwałych relacji z klientami, zwłaszcza z firmami dekarskimi i firmami budowlanymi,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

Kandydatów na to stanowisko powinna charakteryzować łatwość nawiązywania kontaktów oraz komunikatywność. Szczególnie istotne są takie cechy jak samodyscyplina, orientacja na cel i motywacja. Oczekujemy minimum średniego wykształcenia.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • samochód służbowy, telefon,

  • usystematyzowaną wiedzę konieczną do wykonywania pracy,

  • opiekuna w początkowym okresie zatrudnienia, który nauczy Cię naszej kultury organizacyjnej oraz przekaże niezbędną wiedzę,

  • dobrą atmosferę w codziennym miejscu pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.