Przedstawiciel Handlowy

  • Nowy Sącz, małopolskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce specjalizującej się w dystrybucji AGD. Kluczem działalności firmy jest kompleksowa obsługa klienta poprzez oferowanie starannie dobranych produktów tworzących odpowiednią ofertę, proponowanych przez grupę bardzo dobrze przygotowanych przedstawicieli handlowych. Działamy na obszarze całego kraju.

    Za pomocą nowoczesnych struktur zarządzania oraz innowacyjnej polityki kadrowej, wciąż podnosimy kwalifikacje, motywacje oraz zadowolenie swoich pracowników.

    W związku z rozszerzaniem rynków zbytu, poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO
    Miejsce pracy: Nowy Sącz (okolice)

    Opis stanowiska:

    • Aktywna obsługa stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych,
    • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
    • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
    • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami,
    • Raportowanie wyników pracy.

    Wymagania:

    • Umiejętność budowania i utrzymywania właściwych relacji z klientami,
    • Wysokie umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne,
    • Determinacja w realizacji celów sprzedażowych,
    • Skuteczność w działaniach handlowych,
    • Entuzjazm, operatywność oraz uczciwość,
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie od 3 tys. netto wzwyż, w zależności od osiąganych wyników pracy,
    • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie stosującej wysokie standardy pracy,
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet),
    • Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole,
    • Udział w profesjonalnych szkoleniach,
    • Dodatkowe benefity – szczegóły na spotkaniu rekrutacyjnym.
    Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz aktualne zdjęcie, prosimy przesłać za pomocą przycisku  APLIKUJ.

    Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  GALICJA Sp. z o.o. ul. Galicyjska 7, 39-207 Brzeźnica (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu zgłoszenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „ Zgadzam się na przetwarzanie przez Galicja Sp. z o.o. ul. Galicyjska 7, 39-207 Brzeźnica danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.