Przedstawiciel Handlowy - Obsługa klientów inwestycyjnych

BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.

Producent kompletnych rozwiązań dla budownictwa indywidualnego i przemysłowego poszukuje kandydata na stanowisko:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO
(Obsługa klientów inwestycyjnych)
Miejsce pracy: PolskaNumer ref.: (nr ref: 211)

Co oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym, atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • Prywatą opiekę medyczną LUXMED i ubezpieczenie na życie.

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie i rozwój relacji z klientami,
  • Aktywny nadzór nad ofertami i bieżącymi zamówieniami w porozumieniu z klientem lub kierownikami budów,
  • Negocjacje cenowe z klientem oraz dostawcami,
  • Planowanie, zlecanie i koordynowanie dostaw,
  • Przyjmowanie zamówień,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych kontraktów oraz budowa siatki sprzedażowej, przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji dla klientów,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Doradztwo techniczne,
  • Kompletacja i nadzór nad dokumentacją.

Wymagania:

  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej w zakresie konstrukcji i architektury,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Znajomość obsługi oprogramowania do odczytu i edycji plików .dwg (AutoCAD)
  • Sprawność w obsłudze komputera i programów biurowych,
  • Obowiązkowość, dokładność, sumienność,
  • Umiejętność pracy w zespole.
CV prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania z podaniem numeru referencyjnego stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Blachprofil 2 sp. z o.o.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy