Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy – obsługa klientów przemysłowych

"ABRAS" S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • odbywanie spotkań

  • dobieranie produktów

  • realizacja zamówień przez system internetowy

Nasze wymagania

  • min 3 lata pracy w zawodzie przedstawiciela handlowego lub doradcy technicznego w sektorze B2B

  • prawo jazdy kat.B

  • umiejętność sprzedaży produktów wysokiej jakości

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • samodzielna praca rozliczna na podstawie wyników

  • duża autonomia pracy w zakresie planowania i realizacji pracy

  • niekorporacyjny charakter firmy – duża elastyczność, koncentracja na efektach pracy,

  • przyjazna atmosfera

  • regularne szkolenia branżowe

  • samochód służbowy do prywatnego użytku

Abras S.A. dostarcza wysokiej klasy narzędzia ścierne do klientów przemysłowych w całej Polsce. Nasi klienci produkują i remontują statki, mosty, drogi, konstrukcje stalowe, pociągi i wagony, rurociągi, kotły, odlewy, instalacje energetyczne i stalowe.

To firmy duże i małe, zatrudniające tysiące ludzi lub raptem kilku pracowników, międzynarodowe koncerny i rodzinne warsztaty. Łączy nas jedno - priorytetem jest jakość.

Jesteśmy firmą działającą w polskim przemyśle od ponad 30 lat. Szukamy osoby na stanowisko

doradcy technicznego do pozyskiwania i obsługi nowych klientów.

Przewiń do profilu firmy