Przedstawiciel handlowy obsługujący płatności kryptowalutami

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 30.04.2018
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 30.05.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Przedstawiciel handlowy
    obsługujący płatności kryptowalutami

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych płatnością w kryptowalucie
    • wyszukiwanie punktów z możliwością płatności w kryptowalucie
    • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z nowymi oraz obecnymi klientami i kontrahentami
    • współpraca z kadrą managerską w firmie
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • sporządzanie raportów

    Wymagania:

    • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
    • umiejętność pracy w zespole
    • systematyczność, konsekwencja i ukierunkowanie na osiągnięcie celów
    • doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego (warunek konieczny)
    • odpowiedzialność
    • wysoka motywacja do pracy
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość języków obcych

    Oferujemy:

    • pracę w nowoczesnej i innowacyjnej  firmie w środowisku międzynarodowym
    • pakiet benefitów
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (część stała plus prowizja)
    • możliwość rozwoju
    • niezbędne narzędzia do pracy (służbowe auto, laptop, telefon)
    • super atmosferę, nieograniczone ilości kawy i herbaty 😊

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Please add: I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2016, item 922 as amended.