Przedstawiciel Handlowy Odnawialnych Źródeł Energii (OZE)

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 19.11.2018
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 19.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zadania:

    • Doradztwo i sprzedaż instalacji OZE dla klientów z sektora B2B oraz klienta indywidualnego
    • Opracowanie indywidualnej oferty dla klienta
    • Doradztwo techniczne
    • Przygotowanie i prezentacja ofert biznesowych
    • Planowanie i raportowanie sprzedaży
    • Pozyskiwanie klientów
    • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

    Oczekiwania:

    • Wyjątkowe osiągnięcia w sprzedaży
    • Znajomość rynku OZE
    • Doświadczenie w sprzedaży produktów/usług dla Klienta indywidualnego i biznesowego
    • Wysoka motywacja do podniesienia jakości swojego życia
    • Zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju

    Nasza oferta to:

    • Elastyczna forma zatrudnienia: umowa współpracy lub umowa zlecenia
    • Wysokie wynagrodzenie
    • Przejrzysty system rozliczeń
    • Profesjonalne szkolenia
    • Stała pomoc merytoryczna
    • Materiały promocyjne, prezentacje
    • Samochód, karta paliwowa
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Budowanie własnego zespołu sprzedażowego
    • Spotkania z Klientami umawiane przez nasze call center
    • Pełne wsparcie back office
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych osobowych jest:
    Naster Maciej Sieracki, ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471941443
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
    zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

    Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.