Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy - okulistyka

Devire

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w branży medycznej. W związku z rozwojem struktur poszukujemy Kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja działań sprzedażowych na rynku medycznym,

  • Profesjonalna opieka nad powierzonym obszarem sprzedaży (cała Polska) - reprezentacja firmy, przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej,

  • Pozyskiwanie nowych Klientów,

  • Samodzielne i efektywne planowanie oraz organizacja wizyt u Klientów,

  • Monitorowanie rynku,

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Koordynowanie i prowadzenie szkoleń produktowych i innych przedsięwzięć promocyjnych.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży okulistycznej (technologie okulistyczne lub sprzęt okulistyczny)

  • Preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa / Polska Centralna

  • Doskonała znajomość rynku okulistycznego,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Wysoka orientacja na realizację celów, zaangażowanie,

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji,

  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy,

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów.

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy