Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy - okulistyka

DevireO firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w branży medycznej. W związku z rozwojem struktur poszukujemy Kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja działań sprzedażowych na rynku medycznym,
  • Profesjonalna opieka nad powierzonym obszarem sprzedaży (cała Polska) - reprezentacja firmy, przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Samodzielne i efektywne planowanie oraz organizacja wizyt u Klientów,
  • Monitorowanie rynku,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Koordynowanie i prowadzenie szkoleń produktowych i innych przedsięwzięć promocyjnych.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży okulistycznej (technologie okulistyczne lub sprzęt okulistyczny)
  • Preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa / Polska Centralna
  • Doskonała znajomość rynku okulistycznego,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Wysoka orientacja na realizację celów, zaangażowanie,
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji,
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy,
  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów.

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Aktualne oferty pracodawcy
PL51457

Przedstawiciel Handlowy - okulistyka, mazowieckie