Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy (Okulistyka)

Carl Zeiss sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów okulistycznych ZEISS (urządzenia okulistyczne i soczewki wewnątrzgałkowe) dla stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym obszarze obejmującym województwa dolnośląskie, opolskie i śląskie;

  • Prowadzenie szkoleń, kursów;

  • Udział w sympozjach, kongresach, targach;

  • Projekty specjalne uzgodnione z kierownikiem działu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane: inżynieria/elektronika biomedyczna, ekonomiczne, marketingowe;

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B; mile widziane w branży okulistycznej;

  • Miejsce zamieszkania: okolice Wrocławia, Opola lub Katowic;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, język niemiecki mile widziany;

  • Prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu);

  • Gotowość do częstych podróży służbowych;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Samodzielność i zdolności organizacyjne;

  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office).

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, renomowanej firmie;

  • Umowę o pracę i pakiet benefitów (m.in.: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, program kafeteryjny, karta Multisport, dofinansowanie nauki języka angielskiego, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, dodatkowe dni urlopu);

  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa plus comiesięczna premia uzależniona od wyników pracy);

  • Rozbudowany system szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia produktowe, sprzedażowe, dotyczące środowiska prawnego - prawo zamówień publicznych, wewnętrzna platforma e-learningowa z edukacyjnymi ebookami i plikami audio, dostęp do oferty LinkedIn Learning)

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

ZEISS Medical Technology oferuje produkty i rozwiązania firmy ZEISS

w zakresie okulistyki, mikrochirurgii, chirurgii otolaryngologicznej, stomatologii i onkologii, które wspomagają postęp w medycynie i pomagają lekarzom na całym świecie poprawiać jakość życia pacjentów.

Przewiń do profilu firmy