Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

Baumit sp. z o.oO firmie

  • Oleśnica
    Oleśnica, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja polityki handlowej i marketingowej firmy,
  • profesjonalna obsługa Klienta,
  • współorganizowanie i aktywne uczestnictwo w akcjach marketingowo-promocyjnych,
  • wprowadzanie nowych produktów firmy na rynek,
  • aktywne monitorowanie rynku w celu wyszukiwania nowych, potencjalnych partnerów handlowych,
  • raportowanie zgodnie ze standardami firmy,
  • współtworzenie i dbanie o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości rynku branży materiałów budowlanych (preferowana chemia budowlana),
  • praktycznych znajomości technik negocjacyjnych (B2B),
  • wykształcenia min. średniego (pożądane - techniczne),
  • łatwości budowania i utrzymywania długotrwałych relacji,
  • pozytywnego nastawienia na realizację wyniku,
  • wysokiej samodyscypliny i odpowiedzialności,
  • gotowości do wyjazdów służbowych na podległym terenie,
  • dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office,
  • czynnego prawa jazdy kat. B oraz praktyki w prowadzeniu samochodu.

To oferujemy

  • stała umowa o pracę w firmie o mocnej pozycji rynkowej z odważną strategią opanowania rynku marketów budowlanych,
  • konkurencyjne na rynku wynagrodzenie uzupełnione o premię handlową uzależnioną od realizacji planów sprzedażowych,
  • pakiet socjalny oraz prywatna opieka medyczna,
  • swoboda i elastyczność w efektywnym działaniu,
  • przyjazna atmosfera w gronie profesjonalistów oraz partnerstwo w zespole,
  • cykl szkoleń prowadzonych wg międzynarodowych standardów (w tym techniczne),
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych

Firma BAUMIT sp. z o.o. należy do austriackiego koncernu Schmid Industrie Holding, czołowego europejskiego producenta najwyższej jakości materiałów budowlanych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, w której wszyscy mogą realizować swój potencjał zawodowy i zostać współtwórcą sukcesu Baumit.

W związku z dalszym rozwojem obecnie do naszego Zespołu poszukujemy: Przedstawiciela handlowego.

Rejon pracy:

Oleśnica, woj. dolnośląskie

Przedstawiciel handlowy, Oleśnica