Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

British American TobaccoO firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie

  • zapewnianie dostępności rozpoznawalnych wyrobów tytoniowych, nowoczesnych urządzeń do podgrzewania tytoniu, produktów tytoniowych nowej generacji oraz e-papierosów w obsługiwanych punktach sprzedaży (sektor B2B)

  • budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami detalicznymi

  • zapewnianie ekspozycji produktów oraz wprowadzanie specjalnych ofert produktowych

  • edukowanie i informowanie partnerów biznesowych o nowych produktach wchodzących na rynek

  • realizowanie dostaw oraz zbieranie należności od klientów

  • bieżące raportowanie swojej pracy

Nasze wymagania

  • szukamy osób z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej najlepiej w FMCG lub osób chcących zdobyć nowe doświadczenia i związać się z międzynarodową firmą

  • łatwo nawiązujących kontakty, pozytywnie nastawionych i zaangażowanych, z pasją i energią

  • z prawem jazdy kat.B

Mile widziane

  • wykszałcenie wyższe (lub w trakcie)

  • znajomość języka angielskiego

  • prowadzenie samochodu dostawczego do 3.5 t

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjną pensję

  • jasne zasady premiowania

  • bogaty pakiet szkoleń

  • możliwość awansu

  • konkursy z nagrodami dla pracowników

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

1. Aplikuj on-line

2

2. Rozmowa z rekruterem (on-line)

3

3. Rozmowa z przyszłym przełożonym (on-line)