Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel handlowy

Millano GroupO firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonego planu sprzedaży

  • budowanie trwałych relacji handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych

  • monitoring rynku i konkurencji

  • raportowanie działań sprzedażowych poprzez system mobilny

Nasze wymagania

  • energia, kreatywność i zaangażowanie - warunek konieczny

  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych

  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami

  • umiejętność swobodnej i profesjonalnej komunikacji

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy własnej

  • odpowiedzialność, samodzielność

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG

  • znajomość branży cukierniczej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • dużą samodzielność

  • dobrą atmosferę pracy

  • narzędzia: samochód, iPack, telefon komórkowy

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Millano Group

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu czekolady. Czekolada jest naszą pasją, dawanie przyjemności innym sprawia nam radość, a produkcja czekolady to tradycja, którą pielęgnujemy od ponad 35 lat. Podzielasz naszą pasję? Uwielbiasz czekoladę i chcesz być częścią grona pasjonatów słodkiej przyjemności? Czekamy na Ciebie! Nasz zespół to ludzie w pełni zaangażowani w życie firmy. Dla nas każdy jest ważnym elementem spójnej całości. Jesteśmy otwarci na człowieka i jego potrzeby. Jeśli chcesz dołączyć do przyjaznego grona pracowników i liczysz na godne warunki zatrudnienia, świetnie trafiłeś. Stań się członkiem naszej czekoladowej rodziny. Przekonaj się, że warto z nami pracować.

Przewiń do profilu firmy