Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

ANITECH sp. z o.o.

7 00010 000 brutto / mies.

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 64c

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oraz utrzymywanie profesjonalnych relacji biznesowych.

  • Aktywna rozbudowa portfela Klientów firmy na wyznaczonym terenie.

  • Poszerzanie asortymentu u Klientów powierzonych, zwiększanie sprzedaży.

  • Doradztwo, sporządzanie kalkulacji oraz obsługa firm budowlanych w zakresie oferowanego asortymentu firmy.

  • Efektywne zarządzanie budżetem marketingowym.

  • Przyjmowanie oraz procesowanie reklamacji.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek Spółki.

  • Wspomaganie pracy innych działów firmy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w handlu.

  • Dysponujesz podstawową znajomością branży budowlanej lub pokrewnej (np. sanitarnej, instalacyjnej, elektrycznej, narzędziowej itp.).

  • Posiadasz wykształcenie techniczne (najchętniej) bądź sprawnie poruszasz się w przedmiotach ścisłych.

  • Programy sprzedażowo-magazynowe oraz Excel nie mają przed Tobą tajemnic.

  • Rzetelność, aktywność, utrzymanie wysokich standardów obsługi klienta nie są dla Ciebie tylko hasłami w słowniku.

  • Praca z ludźmi (zarówno z Klientami jak i zespołem) to Twój żywioł.

  • Jesteś nastawiony na działanie i szukanie coraz lepszych rozwiązań.

  • Jesteś sumienny, umiejętnie organizujesz sobie pracę i nie jest Ci „wszystko jedno”.

To oferujemy

  • Atrakcyjne, konkurencyjne rynkowo wynagrodzenie.

  • Samochód służbowy klasy C.

  • Bezpieczeństwo zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Praca w przyjaznym i pomocnym zespole.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Możliwość rozwoju.

Anitech Sp z.o.o. to rodzinna hurtownia o ugruntowanej pozycji, działająca na rynku od 1994 roku. Oferujemy materiały budowlane, które są potrzebne przy budowie od fundamentów aż po dach. Od ponad 10 lat jesteśmy partnerem biznesowym Polskich Składów Budowlanych – największej i najszybciej rozwijającej się sieci hurtowni oraz marketów budowlanych w Polsce.

Dzięki stałemu śledzeniu trendów, sprawdzonym kontrahentom, kompleksowej ofercie oraz kompetentnemu zespołowi doradców, którzy pomogą zrealizować wymarzony projekt domu bądź odmienić wnętrze mieszkania, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającego Klienta, o czym świadczą niezliczone opinie wykonawców, z którymi współpracujemy, jak również osób prywatnych, które nam zaufały. W naszej hurtowni z chęcią doradzimy również jakie materiały sprawdzą się na danym etapie prac, przy uwzględnieniu budżetu oraz zapewnieniu najwyższej jakości usług.

Jeżeli szukasz pracy w firmie o solidnych fundamentach - to dobrze trafiłeś! 😊 W Anitechu wierzymy, że sukces firmy zależy od każdego pracownika.

Przewiń do profilu firmy