Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego klienta z branży spożywczej poszukujemy:

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży detalicznej

  • Odbywanie wizyt zgodnie z planem wyznaczonym przez PROJECT MANAGERA

  • Zapewnienie odpowiedniego asortymentu produktów według obowiązujących standardów

  • Wspieranie aktywności dodatkowych, zapewnianie odpowiedniego miejsca promocyjnego, budowa ekspozycji dodatkowych, demontaż ekspozycji dodatkowej po zakończeniu trwania promocji

  • Raportowanie ustalonych parametrów biznesowych.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość rynku lokalnego

  • Umiejętność samodzielnej pracy

  • Komunikatywność, otwartość i dobra orientacja w terenie

  • Determinacja w działaniu, zapał do pracy oraz orientacja na wyniki

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zadaniowy tryb pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników

  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji wyznaczonych zadań: samochód, telefon

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę z marką branży spożywczej cenioną przez konsumentów.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy