Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1013 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - opakowania foliowe

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dla naszego Klienta, producenta opakowań i dystrybutora opakowań foliowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań
PHOF_0515_WLKP_PGB_BUD1

Obowiązki:

  • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami oraz pozyskiwanie i utrzymywanie klientów
  • Zarządzanie sprzedażą na powierzonym terenie.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i raportów sprzedaży
  • prowadzenie dokumentacji handlowej
  • Realizacja wyznaczonych indywidualnych planów sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji

Wymagania:

  • Znajomość produktów i branży oraz dobra orientacja w sytuacji na rynku opakowań foliowych
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Co najmniej 3 lata doświadczeń na odobnym stanowisku
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Biegła, praktyczna znajomość pakietu MSOffice
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Prawo jazdy. Kat. B
  • Gotowość do podróży służbowych
  • 1-2 razy w tygodniu wizyta w siedzibie w Warszawie

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Swobodę i elastyczność w efektywnym działaniu,
  • Konkurencyjny system wynagrodzenia,
  • Kompleksowe szkolenia wdrażające do pracy w firmie,
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PGB Human Resources z siedzibą w Poznaniu."

SALES & MARKETING
recruitment practice

Rekrutacja pracowników
w sprzedaży B2B i marketingu

PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).

PGB Human Resources Sp. z o.o.
info@pgbhr.com
www.pgbhr.com
Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre

Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres
rekrutacja@pgbhr.com

REGION ZACHODNI
Incentro Business Park
ul. Składowa 5
61-886 POZNAŃ
tel. 0048 61 85 33 141
fax 0048 61 85 33 143
REGION WSCHODNI
Aleje Jerozolimskie 81
02-001 WARSZAWA
tel. 0048 22 370 23 60
fax 0048 22 370 23 63
REGION PÓŁNOCNY
ul. Grunwaldzka 164/4
80-258 GDAŃSK
tel. 0048 58 350 60 96
fax 0048 58 690 79 69
REGION POŁUDNIOWY
ul. Jasna 31B
44-122 GLIWICE
tel. 0048 32 331 60 64
fax 0048 32 233 72 20

REGION POŁUDNIOWO - ZACHODNI
Dolnośląskie Centrum Biznesu
ul. Wagonowa 5-7