Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1224 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - opakowania foliowe

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, producenta opakowań i dystrybutora opakowań foliowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Poznań
    PHOF_0515_WLKP_PGB_BUD1

    Obowiązki:

    • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami oraz pozyskiwanie i utrzymywanie klientów
    • Zarządzanie sprzedażą na powierzonym terenie.
    • Przygotowywanie ofert handlowych i raportów sprzedaży
    • prowadzenie dokumentacji handlowej
    • Realizacja wyznaczonych indywidualnych planów sprzedażowych
    • Monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji

    Wymagania:

    • Znajomość produktów i branży oraz dobra orientacja w sytuacji na rynku opakowań foliowych
    • Znajomość technik sprzedaży
    • Co najmniej 3 lata doświadczeń na odobnym stanowisku
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
    • Biegła, praktyczna znajomość pakietu MSOffice
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
    • Prawo jazdy. Kat. B
    • Gotowość do podróży służbowych
    • 1-2 razy w tygodniu wizyta w siedzibie w Warszawie

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Swobodę i elastyczność w efektywnym działaniu,
    • Konkurencyjny system wynagrodzenia,
    • Kompleksowe szkolenia wdrażające do pracy w firmie,
    • Niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PGB Human Resources z siedzibą w Poznaniu."

    SALES & MARKETING
    recruitment practice

    Rekrutacja pracowników
    w sprzedaży B2B i marketingu

    PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
    • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
    • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
    • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
    • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).

    PGB Human Resources Sp. z o.o.
    [email protected]
    www.pgbhr.com
    Numer w rejestrze agencji: 6457

    Nasze usługi:
    • Rekrutacja i selekcja
    • Head-hunting
    • Executive search
    • Testy kompetencyjne
    • Assessment Centre

    Specjalizacje rekrutacyjne:
    • Administracja biurowa
    • Budownictwo i nieruchomości
    • Finanse i bankowość
    • Inżynieria i Technologia
    • IT
    • Logistyka, Spedycja, Zakupy
    • Marketing
    • Medycyna i Farmacja
    • Obsługa Klienta, Call Center
    • Prawo
    • Sprzedaż B2B

    Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

    REGION ZACHODNI
    Incentro Business Park
    ul. Składowa 5
    61-886 POZNAŃ
    tel. 0048 61 85 33 141
    fax 0048 61 85 33 143
    REGION WSCHODNI
    Aleje Jerozolimskie 81
    02-001 WARSZAWA
    tel. 0048 22 370 23 60
    fax 0048 22 370 23 63
    REGION PÓŁNOCNY
    ul. Grunwaldzka 164/4
    80-258 GDAŃSK
    tel. 0048 58 350 60 96
    fax 0048 58 690 79 69
    REGION POŁUDNIOWY
    ul. Jasna 31B
    44-122 GLIWICE
    tel. 0048 32 331 60 64
    fax 0048 32 233 72 20

    REGION POŁUDNIOWO - ZACHODNI
    Dolnośląskie Centrum Biznesu
    ul. Wagonowa 5-7
    53-609 WROCŁAW