Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Opiekun Klienta

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2017-08-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Avangarda Salon Styl MALE

Jesteśmy niedużą firmą handlową z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży. Obsługujemy zakłady fryzjerskie i kosmetyczne głównie w woj. pomorskim oraz w kraju. Posiadamy stałych klientów i ugruntowaną pozycję w środowisku.

Miejsce pracy: Gdynia
Region: pomorskie
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy osoby do pełnej obsługi wybranej grupy klientów z dowozem towarów łącznie.
  • Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami jest głównym celem opiekuna.
  • Oferujemy pracę na pełny etat i z dłuższą perspektywą czasową.

Oczekujemy:

  • zaangażowania,
  • prawa jazdy kat. B,
  • wykształcenia min. średniego,
  • dyspozycyjności,
  • otwartości do nauki nowych tematów,
  • mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem.
Oferujemy:
  • stałą pracę w młodym zespole, w pełnym wymiarze,
  • wynagrodzenie prowizyjne rosnące,
  • możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ASS MALE z siedzibą w Gdyni."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się