Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - Opiekun marki

CHABA K.M. CHABIERA sp.j.O firmie

4 2106 500 brutto / mies.
  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

rodzinna firma założona w 2001 roku przez dwóch braci. Zakorzeniona miłość do zwierząt, umiejętność obserwowania ich zachowań oraz odkrywania potrzeb poskutkowała chęcią dostarczenia właścicielom zwierzaków wysokiej jakości akcesoriów dla zwierząt.

Od momentu założenia nasza firma stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych branżowych marek. Zaufanie, którym obdarzyli nas nasi Klienci, pozwoliło nam na dalszy rozwój i pracę nad ciągłym ulepszaniem naszych produktów.

Naszym celem jest dostarczanie klientom produktów funkcjonalnych, estetycznych i trwałych w przystępnej cenie, przy czym CHABA stale pracuje nad dalszym ich udoskonalaniem i poszerzaniem oferty.

Opis stanowiska

-Opieka nad klientami przekazanymi z Naszej bazy danych

-Pozyskiwanie nowych klientów

-Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

[ podległy region to województwo opolskie, województwo śląskie, województwo małopolskie, województwo świętokrzyskie, województwo podkarpackie ]

-Raportowanie swojej pracy

Wymagania:

- wysoka kultura osobista

- dyspozycyjność

- dobra organizacja pracy

- komunikatywność

- prawo jazdy kat. B

- biegła obsługa pakietu Office

- wykształcenie minimum średnie zakończone maturą / mile widziane wyższe

- pasja i zamiłowanie do zwierząt

- mile widziana znajomość branży zoologicznej

Oferujemy:

- Pracę w prężnie działającej firmie

- Stabilność zatrudnienia

- Wynagrodzenie stałe oraz motywacyjny system premiowy

- Niezbędne narzędzia do pracy : samochód, komputer/tablet , telefon

- Zatrudnienie w formie umowy o pracę

Rekrutacja będzie podzielona na 3 etapy

  1. wysłanie CV - po otrzymaniu od Was CV weryfikujemy czy spełnia nasze oczekiwania. Do wybranych osób dzwonimy i ustalamy termin etapu 2.
  2. rozmowa on-line
  3. rozmowa bezpośrednia

Rekrutację prowadzimy w terminie 2021-02-11 do 2021-03-11

Ogłoszenie archiwalne