Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy / Opiekun Produktu

CONOR POLSKA

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów

  • Obsługa i rozwijanie relacji ze stałymi klientami

  • Doradztwo techniczne i dobór urządzeń

  • Prowadzenie odbiorów technicznych i pierwszych rozruchów urządzeń

  • Samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych

  • Udział w targach, konferencjach i prezentacjach handlowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym w branży technicznej; znajomość branży rolniczej i rynku maszyn rolniczych

  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • Wykształcenie techniczne (o profilu rolniczym lub mechanicznym) będzie mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość obsługi programów komputerowych MS Office

  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji

  • Zorientowanie na cel/rezultat i determinacja w działaniu

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Wysokie prowizje

  • Praca w mocno prosperującej branży oraz stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • Dobra atmosfera pracy w zgranym, młodym zespole

  • Samochód służbowy do wykorzystania również do celów prywatnych

  • Laptop, telefon komórkowy i inne niezbędne narzędzia pracy

CONOR - Irlandzki producent od 1969 roku prężnie i z pasją produkuje wysokiej jakości maszyny rolnicze .

Dynamicznie rozwijająca się firma CONOR o ugruntowanej pozycji na rynku.

Firma o rozpoznawalnej marce w branży i lokalnym rynku, zajmująca się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych.

Przewiń do profilu firmy