Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

BeClever Sp. z o.o.O firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma BeClever Sp. z o.o. – producent systemów osłonowych do budownictwa
poszukuje kandydata na stanowisko:

(rynek polski i/lub zagraniczny)

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • obsługa aktualnych klientów i utrzymywanie długotrwałych relacji z nimi
  • przygotowywanie ofert dla klientów oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizacja planów sprzedaży
  • analiza rynku sprzedaży oraz działań konkurencji
  • prowadzenie szkoleń produktowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego poparte sukcesami sprzedażowymi
  • wymagana dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie
  • prawo jazdy kat. B (min. 2 lata)
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • dobra organizacja czasu pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego i/lub francuskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie uwzględniające osiągane wyniki
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę pracy

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy