Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

SOKOŁÓW S.A.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i prowadzenie handlu detalicznego produktami Spółki w regionie sprzedaży

  • współpraca i opieka nad obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych

  • realizacja planów sprzedażowych firmy

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość rynku lokalnego w zakresie sprzedaży FMCG

  • dyspozycyjność (praca w terenie)

To oferujemy

  • możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie będącej liderem w branży

  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta sportowa Multisport, opieka medyczna Medicover, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wczasów, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego)

  • narzędzia pracy (tablet, telefon, samochód służbowy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świadczenia świąteczne