Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

SIG Sp. z o.o.

  • Budowlanych 56, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Budowlanych 56

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży produktów ogólnobudowlanych oraz doradztwo techniczne

  • Realizowanie planów sprzedaży

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Monitoring dostaw

Podział czasu pracy
60%

Praca w terenie

40%

Praca w biurze

Nasze wymagania

  • Znajomość lokalnego rynku w zakresie planowanych i realizowanych inwestycji budowlanych oraz funkcjonowania firm wykonawczych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Silna orientacja na wynik

  • Umiejętność budowania relacji

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Komunikatywność i samodzielność

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie handlowe w zakresie sprzedaży produktów ogólnobudowlanych

  • Doświadczenie w firmie będącej dystrybutorem materiałów budowlanych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)

  • Duży zakres samodzielności i możliwość realizowania własnych pomysłów

  • Pracę w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej

  • Kompleksowy program szkoleń oraz warsztatów rozwijających kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe i inne)

  • Udział w programie wdrożeniowym nowego pracownika (wyposażenie w wiedzę niezbędna na danym stanowisku)

  • Program szkoleń e-learningowych z zakresu zasad funkcjonowania działalności

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych takich jak: samochód, telefon, laptop

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej organizacji o rozproszonej strukturze

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Udział w inicjatywach charytatywnych

  • Bezpieczne warunki pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

I etap - rozmowa z reprezentantem działu HR

2

II etap - rozmowa z bezpośrednim przełożonym

SIG jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, obsługującym sektor budowlany i konstrukcyjny w całej Europie. Zapewnia Klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonalną i szybką obsługę handlową, poszerzoną o usługi transportowe, terminowe dostawy oraz pełny asortyment produktów. Gwarantuje sprawną obsługę na każdym etapie prowadzonych prac budowlanych i wykończeniowych. Od kilku lat rozwija się w modelu sprzedaży wielokanałowej, obejmującym zarówno tradycyjne metody sprzedaży jak i dynamiczny rozwój sprzedaży e-commerce

Przewiń do profilu firmy