Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • 2019-01-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedna z wiodących firm kosmetycznych w Polsce, część japońskiego koncernu Rohto Pharmaceuticals Group, specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz preparatów do opalania poszukuje osoby na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – Rynek Tradycyjny

    Region: śląskie, dolnośląskie, opolskie

    Opis stanowiska:

    • współpraca z klientami detalicznymi oraz lokalnymi sieciami handlowymi,
    • dystrybucja produktów w podległym rynku.
    • pozyskiwanie nowych klientów detalicznych,
    • realizacja założonych planów sprzedaży,
    • organizowanie i prowadzenie działań promocyjnych w oparciu o standardy firmy
    • dbałość o ekspozycję produktów oraz wizerunek firmy w regionie,

    Wymagania:

    • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej lub chemicznej
    • samodyscyplina oraz ukierunkowanie na realizację celów
    • znajomość rynku detalicznego oraz doświadczenie we współpracy z sieciami lokalnymi
    • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów
    • wysoka kultura osobista
    • wykształcenie min. średnie,
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników
    • realne i jasno określone cele
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, szkolenia)
    • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w firmie o rozpoznawalnych markach
    • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (bezpłatna opieka medyczna, bezpłatne ubezpieczenie na życie, karta sportowa za dopłatą)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.