Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

TECHNISTONE POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

TECHNISTONE®

Zakład produkujący kamień naturalny dla potrzeb zakładów kamieniarskich, studiów kuchennych, branży wykończenia wnętrz, wchodzący w skład grupy Wilsonart o zasięgu globalnym. Marka uznana w Polsce i za granicą. Produkcja znajduje się w Czechach, a w Polsce produkty marki Technstone są dostępne w magazynach zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Zadania na stanowisku:

  • budowanie długofalowych relacji z klientami i obsługa dotychczasowych klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizowanie wyznaczonych celów oraz planu sprzedaży
  • monitorowanie działań konkurencji
  • sporządzanie raportów sprzedażowych
  • prezentacja firmy i oferowanych rozwiązań

Nasze oczekiwania:

  • zaangażowanie i chęć podejmowania nowych wyzwań
  • gotowość do częstych podróży
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, otwartość
  • umiejętność planowania, negocjacji, dobra organizacji pracy oraz samodzielność
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podjęcia elastycznego czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży kamienia naturalnego bądź produktów z branży wykończenia wnętrz oraz znajomość specyfiki pracy z architektami, projektantami, itp.

Oferujemy:

  • stałą i ciekawą pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (pensja stała + system premiowy)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, tablet, itp.)
  • pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie​

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy