Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

ULTRA TEAM sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o dzieło
  • Specjalista

Firma specjalizująca się w produkcji maseczek i przyłbic ochronnych poszukuje osoby która zajmie się sprzedażą naszych produktów a konkretnie przyłbic ochronnych oraz mini przyłbic, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Główne zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Pozyskiwanie zamówień na nasze produkty
  • Realizowanie polityki handlowej firmy
  • Prezentacja i promocja firmy na rynku
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Kreowanie oraz dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku handlowca
  • Szybkie przyswajanie wiedzy w zakresu oferowanego produktu
  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • Rzetelność w wykonywanych czynnościach
  • Nastawienie na rezultaty oraz stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwoju

Oferujemy:

  • Wysoką prowizję od sprzedaży
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy