Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Vermop Polska Sp. z o.o. O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jako jeden z wiodących producentów sprzętu i akcesoriów do utrzymania czystości firma VERMOP nie przestaje ustanawiać nowych standardów w zakresie wydajnego sprzątania. Nazwa firmy kojarzy się z wysokogatunkowymi, profesjonalnymi produktami i modułowymi systemami utrzymania czystości, które są nie tylko innowacyjne, ale przede wszystkim sprawdzone i trwałe. Swoją jakość zawdzięczają one ponad 80-letniemu know-how i gromadzonemu przez ten czas doświadczeniu. Jako partner handlowy firma VERMOP oferuje kompleksową obsługę, kompetentne doradztwo i absolutnie niezawodną współpracę.

Główna siedziba firmy znajduje się w Gilching niedaleko Monachium a oddział w Polsce zlokalizowany jest w Będzinie w województwie Śląskim . VERMOP posiada również oddziały w wielu krajach Europy.

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka na obecnymi kontrahentami firmy
  • Doradztwo merytoryczne i technologiczne w zakresie profesjonalnego utrzymania czystości produktami firmy
  • Sprzedaż  i prowadzenie wdrożeń u klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz opisów do przetargów
  • Rozmowy telefoniczne, rozmowy online oraz spotkania z klientami
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla dotychczasowych klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 3 lata w sprzedaży (branża utrzymania czystości mile widziana)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność samodzielnej organizacji własnej pracy
  • Podstawowa umiejętność obsługi pakietu Excel oraz Word
  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
  • Nastawienie na rozwój
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Program szkoleń wewnętrznych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Samodzielne planowanie dnia pracy
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Samochód służbowy
  • Telefon służbowy
  • Komputer służbowy

Ogłoszenie archiwalne