Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • 02.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    P.W.U-H "Plastrol" J.J. Kałuża Spółka Jawna J.J. Kałuża

    P.W.U-H. “Plast-Rol” Spółka jawna J.J. Kałuża w Lotyniu jest firmą z 30-letnią tradycją.

    Obecnie głównym elementem działalności jest produkcja i sprzedaż wyrobów elektroinstalacyjnych, w których skład wchodzą:

    • wtyczki i gniazda
    • wyłączniki nożne i suwakowe
    • dzwonki domowe
    • puszki instalacyjne
    • płytki odgałęźne
    • system rur i koryt elektroinstalacyjnych.

    Prowadzimy sprzedaż całego asortymentu elektro-osprzętu poprzez sieć hurtowni na terenie całego kraju, jak również eksportujemy do takich krajów jak: Słowacja, Czechy, Ukraina, Litwa i Rosja. Współpracujemy z takimi firmami jak: Amica, Samsung, Bosch.

    Region: opolskie
    Opis stanowiska:
    • Utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami firmy (sieci handlowe, hurtownie)
    • Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji biznesowych
    • Realizacja celów sprzedażowych
    Wymagania:
    • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży, w branży elektrotechnicznej lub pokrewnej na stanowisku przedstawiciel handlowy
    • Znajomość branży elektrotechnicznej
    • Umiejętność prezentowania ofert handlowych i negocjowania warunków współpracy
    • Prawo jazdy i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
    • Wysokie zdolności interpersonalne z zakresu negocjacji, prezentacji, organizacji pracy własnej, komunikacji i współpracy
    Oferujemy:
    • Odpowiedzialne stanowisko pracy, w prężnie rozwijającej się firmie z branży elektrotechnicznej
    • Atrakcyjne oraz stabilne warunki zatrudnienia
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • System szkoleń oraz możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.W.U.H Plastrol z siedzibą w Lotyń zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest P.W.U.H Plastrol z siedzibą w Lotyń przy ul. Pocztowa 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.