Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • 01.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy osób na stanowisko:

    (Proponowana forma współpracy: B2B)
    Obowiązki:
    • Kompleksowa obsługa sieci studiów kuchennych w podległym regionie,
    • Wprowadzanie nowych produktów w punktach sprzedaży,
    • Zwiększanie ekspozycji produktów Samsung po stronie klienta,
    • Wsparcie klientów w działaniach serwisowanych,
    • Zwiększanie sprzedaży w podległym regionie,
    • Wsparcie studiów kuchennych we wprowadzaniu działań marketingowych,
    • Współpraca z dystrybutorami Samsung w zakresie sprzedaży produktów,
    • Prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów.

    Oczekiwania:

    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Znajomości rynku studiów kuchennych,
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, umiejętność słuchania i analizowania potrzeb Klienta,
    • Samodzielność oraz nastawienie na realizację celów,
    • Czynne prawo jazdy kat. B,
    • Dobra znajomość obsługi pakietu Ms Office, przede wszystkim Excel i PowerPoint,
    • Gotowość do częstych podróży służbowych na podległym terenie,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Umowę B2B z atrakcyjnymi warunkami wynagrodzenia uzależnionymi od doświadczenia,
    • System premiowy oparty o realizację celów kwartalnych,
    • Samodzielną pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań,
    • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
    • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań i możliwość tworzenia sukcesu marki Samsung.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."