Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • 2018-10-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Instanco Sp. z o.o.

    Firma INSTANCO zajmuje się produkcją konceptów gastronomicznych najwyższej jakości.
    Specjalizujemy się w rozwiązaniach dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
    W naszej ofercie posiadamy, urządzenia grzewcze, urządzenia chłodnicze, kompletne koncepty oraz komory chłodnicze.

    Zakres obowiązków:

    • Zdobywanie zamówień
    • Analiza i monitoring rynku / branży / kanałów sprzedaży pod kątem zarządzanych grup produktowych i trendów rynkowych,
    • Tworzenie analiz finansowych dla produktu oraz kontrolowanie pozycji konkurentów na rynku,
    • Prowadzenie, przygotowanie merytoryczne szkoleń dla klientów, dealerów oraz handlowców z zakresu grup produktowych,
    • Uzgadnianie szczegółów zamówienia
    • Sporządzanie ofert, wycen (w ramach ustalonych zasad), negocjowanie warunków sprzedaży w ramach przydzielonych uprawnień oraz opracowywanie wpływających zamówień
    • Budowanie trwałych relacji handlowych na rynku krajowym oraz eksportowym

    Oczekujemy, że posiadasz:

    • Doświadczenie w sprzedaży min. 3 lata
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego (mile widziany francuski lub rosyjski)
    • Determinację w realizacji celów, wysoką motywację oraz zaangażowanie,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.

     Oferujemy:

    • Pracę w ciekawej firmie o silnej marce i ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość rozwoju i bezpośredni wpływ na biznesowy sukces firmy,
    • Kontakt z przedstawicielami czołowych firm działających na rynku polskim i okazję do budowania sieci prestiżowych relacji,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Realną możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji,
    • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
    • Wsparcie ze strony przełożonego oraz członków zespołu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do INSTANCO Sp z o.o. z siedzibą w Poznaniuprzy ul. Piątkowskiej (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.