Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • 22.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp.J. zajmuje się m.in. sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów budowlanych i hutniczych. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie dało nam ugruntowaną pozycję na rynku i sprawiło, że zaufało nam wiele firm. Należymy do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm oraz posiadamy certyfikat Rzetelności programu Rzetelna Firma.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Aktywna sprzedaż materiałów i zbrojeń budowlanych, wyrobów hutniczych i usług oferowanych przez firmę,
    • Przygotowywanie ofert w zakresie sprzedaży materiałów i zbrojeń budowlanych, wyrobów hutniczych,
    • Pozyskiwanie i kompleksowa obsługa nowych klientów,
    • Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientem,
    • Analiza sytuacji rynkowej, sprzedaży, stanów magazynowych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub na podobnym stanowisku,
    • Znajomość rynku materiałów budowlanych, zbrojeń budowlanych lub wyrobów hutniczych,
    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Samodzielność i dynamika w działaniu,
    • Komunikatywność, dobra organizacja pracy
    • Wysoka kultura osobista, dbałość o tworzenie dobrego wizerunku firmy,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Znajomość obsługi komputera (Windows, Office).

    Oferujemy:

    • Atrakcyjną pracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie,
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód służbowy, laptop i telefon
    • Wsparcie i dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
    • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych).

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.