Przedstawiciel Handlowy

Terravita Spółka z o.o.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
TERRAVITA Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu,
producent wyrobów czekoladowych, półproduktów dla przemysłu i rzemiosła cukierniczego.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Bezpośrednia obsługa obecnych oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Dbałość o stałą dostępność towaru w punktach detalicznych
  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby Klienta
  • Realizacja planów sprzedaży i zadań handlowych
  • Merchandising
  • Organizacja i koordynacja działań marketingowo-promocyjnych
  • Bieżąca analiza efektywności współpracy z Klientami
  • Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze Klientów w branży FMCG
  • Zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o długoletniej tradycji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Wsparcie merytoryczne
  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • Samochód służbowy
  • Ubezpieczenie grupowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ".

Informujemy, że wstępne rozmowy kwalifikacyjne mogą być prowadzone
telefonicznie/w formie wideorozmowy online.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy.”

Administratorem danych osobowych jest TERRAVITA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 48. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Spółki TERRAVITA sp. z o.o. (www.terravita.pl) w zakładce „RODO”.
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy