Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Egen S.A.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
EGEN S.A. to wiodący producent-dystrybutor wysokiej jakości płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Pracując z pasją i entuzjazmem, realizujemy ambitne cele oraz osiągamy kolejne sukcesy.

W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów hurtowych z kanału DIY
  • Utrzymanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami, dbałość o ekspozycję
  • Udzielanie wsparcia szkoleniowego i doradztwa technicznego
  • Osiąganie założonych wyników sprzedaży
  • Kontrola przepływu należności
  • Identyfikacja potrzeb klienta i koordynacja działań handlowych
Oczekujemy:
  • Dyspozycyjności związanej z częstymi wyjazdami służbowymi
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności  prowadzenia negocjacji i planowania
  • Silnej motywacji do osiągania wyznaczonych celów
  • Prawa jazdy kat. B z doświadczeniem
  • Prowadzenia dokumentacji związanej ze sprzedażą i raportowaniem
  • Bardzo dobrej organizacji własnej pracy

Oferujemy:

  • Praca w dobrej atmosferze, w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Samochód służbowy plus wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników
  • Możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego
  • Współpraca docelowo w oparciu o własną działalność gospodarczą

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy