Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

ERDOSELL sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

AKTUALNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

Marka Devil Energy Drink, poszukuje na stanowisko Przedstawiciel Handlowy osób z doświadczenie w handlu detaliczny jak również hurtowym. Podstawowymi cechami jakim powinna wyróżniać się osoba ubiegająca się o pracę w naszym zespole to – kreatywność, determinacja w dążeniu do celu oraz świadome przynależenie do Devil Family !!! Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za budowanie relacji partnerskich z klientami i wzmacnianie wartości sprzedaży, umacniając pozycję DEVIL ENERGY DRINK na rynku napoi energetycznych. W roli opiekuna klienta detalicznego zadba o odpowiednią ekspozycję asortymentu oraz dodatkowe działania promocyjne.

Kluczowe zadania:

  • budowa/poszerzanie rynków zbytu w danej lokalizacji
  • realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych
  • dbałość o właściwą ekspozycję towarów i materiałów wspomagających sprzedaż
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • monitorowanie rynku napoi energetycznych

Szukamy Ciebie jeżeli:

  • z łatwością nawiązujesz nowe kontakty, a dynamiczne działanie oraz osiąganie wyznaczonych celów jest dla Ciebie naturalną konsekwencja podejmowanego działania
  • masz doświadczenie w rozmowach z klientem i budujesz partnerskie relacje
  • rozwiązujesz napotkane problemy samodzielnie, szybko, a wybrane przez Ciebie rozwiązania są logiczne i efektywne
  • jesteś „urodzony by sprzedawać”
  • nie masz trudności w pracy z komputerem
  • cechuje Cię samodzielność i potrafisz dobrze planować swoją pracę
  • posiadasz prawo jazdy kat B i z uśmiechem przemierzasz kolejne kilometry z zamiarem sprzedaży i wypełnienia woli ..... Naszych/Twoich klientów :)

Zapewniamy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy z niepowtarzalna marką
  • pracę w zespole osób, dla których ważne jest współdziałanie i osiągany rezultat
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód, telefon itp.
  • realne plany sprzedażowe oraz dodatkowe profity wynikające z ich realizacji
  • dużą niezależność w działaniu
  • możliwość wpływu na strategię handlowa marki DEVIL ENERGY DRINK

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem klikając w przycisk

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy