Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel handlowy

AGE s.r.o.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Stosunek pracy: praca na pełny etat

Stosunek umowny: działalność gospodarcza, zawarcie umowy o przedstawicielstwie handlowym, która jasno określa warunki współpracy

Lokalizacja: Polska

Firma: AGE s.r.o.

Min. wykształcenie Średnie zawodowe bez matury

Nasza spółka AGE s.r.o. zajmuje się kompleksowymi dostawami hal do hodowli drobiu i trzody chlewnej. Firma została założona w roku 1992 w Českém Meziříčí i za ten okres czasu ma już na swoim koncie dostawę wielu działających obiektów.

Co oferujemy?

  • Stałą płacę podstawową + prowizję od sprzedaży, które powtarzamy dla klientów – tu procentuje doświadczenie naszych handlowców
  • Zaplecze aktywnej spółki
  • Przeszkolenie i bazę danych potencjalnych klientów
  • Telefon służbowy
  • Samochód
  • Komputer do użytku osobistego
  • Wsparcie firmowe – AGE s.r.o i PAWLICA Sp. z o.o.

Co będzie stanowić obowiązki służbowe?

  • Przygotowywanie indywidualnych ofert produktów i cen dla klientów
  • Troska o pozyskanych klientów – czyli zarządzanie swoim portfolio
  • Wyszukiwanie okazji do zawarcia transakcji – wyszukiwanie odpowiednich kontaktów

Czego oczekujemy?

  • Zdolności do handlu i chęci budowania związków z klientami
  • Znajomości problematyki zakładów rolniczych, ukierunkowanych na trzodę chlewną i drób.
  • Chęci do wyjazdów służbowych
  • Codziennej pracy z portfolio klientów, łącznie z jego rozwojem
  • Kreatywnego podejścia
  • Podstawowych umiejętności w zakresie obsługi komputera
  • Zdolności do komunikowania się
  • Preferujemy długoterminową współpracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne