Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Lena Lighting S.A.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Lena Lighting spółka uznana na rynku krajowym i międzynarodowym spółka giełdowa, produkująca lampy LED i systemy oświetleniowe LED wyposażone w zintegrowane z lampami panele LED poszukuje osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie i obsługę Klientów w zakresie systemów oświetleniowych i dezynfekcyjnych UV-C na terenie obejmującym województwa:

Opolskie, Śląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie i Podkarpackie

Sugerowane miejsce zamieszkania: Katowice i okolice

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru systemów do dezynfekcji UV-C
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami.
  • Pozyskiwanie nowych Klientów w powierzonym obszarze woj. Opolskiego, Śląskiego, Małopolskiego, Świętokrzyskiego i Podkarpackiego
  • Negocjowanie warunków handlowych, zgodnych z polityką cenową firmy.
  • Realizacja założonych celów sprzedaży.
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (min. 2 lata)
  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • Gotowość do pracy mobilnej w podległym obszarze.
  • Komunikatywność i otwartość.
  • Nastawienie na realizację założonego celu.

Oferujemy:

  • Praca u renomowanego producenta, lidera w swojej branży.
  • Samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych.
  • Komputer, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy.
  • Wsparcie przez wyspecjalizowane działy spółki
  • Warunki zatrudnienia: umowa B2B

Oferty prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikuj, mile widziane będzie zdjęcie.

W C.V. prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.
Odpowiadamy tylko wybranym kandydatom.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy