Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

CyberSkiller AcademyO firmie

Rekrutacja zdalna

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
CyberSkiller to spółka technologiczna oferująca innowacyjne kursy informatyczne z dziedziny cyberbezpieczeństwa, programowania oraz sztucznej inteligencji przeprowadzane za pośrednictwem autorskiej platformy CyberSkiller. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do szkół ale również dajemy możliwość tworzenia osobnych kursów oraz prowadzenia ich zarówno stacjonarnie, jak i w formie online. Generuje to ogromne możliwości sprzedażowe i rozwojowe, a dodatkowo pozwala na dużą samodzielność w wykonywaniu pracy.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy CyberSkiller

Opis stanowiska:

  • sprzedaż telefoniczna a także bezpośrednia produktów jak i usług świadczonych przez firmę CyberSkiller.
  • bezpośredni kontakt z placówkami szkolnymi, odpowiedzialność zarówno za sprzedaż jak i proces wprowadzenia zajęć do danej instytucji.
  • reprezentowanie firmy i aktywne poszukiwanie nowych dróg rozwoju.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • jesteś osobą komunikatywną i pewną siebie,
  • pozyskiwanie nowych klientów nie stanowi dla Ciebie problemu,
  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży (warunek konieczny),
  • znasz dobrze obsługę komputera (MS Word, Excel),
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę przy sprzedaży unikalnego produktu,
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (dzięki czemu Twoje możliwości są nieograniczone),
  • dochody zależne od czasu poświęconego przedsięwzięciu i skuteczności w działaniu (bez górnych progów dochodowych).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy