Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Autoland Sp.j.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów na powierzonym terenie

  • realizowanie założonych planów sprzedażowych

  • sporządzanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych

  • pozyskiwanie nowych Klientów

  • obsługa klientów na rynku supermarketów

  • utrzymywanie profesjonalnych i efektywnych biznesowo relacji z klientami

  • koordynacja pracy serwisantów

  • praca na terenie województw: śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym

  • samodzielność, dyspozycyjność i dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat B, obsługa komputera (excel)

  • konsekwencja w realizacji powierzonych zadań

To oferujemy

  • wynagrodzenie stosowne do doświadczenia i osiąganych wyników

  • możliwość rozwoju,

  • samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w przyjaznej atmosferze