Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Shankarpack Poland Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Sprzedaż i promowanie produktów

  • Budowanie relacji z klientami

  • Realizacja projektów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny

  • Komunikatywność

  • Otwartość

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Wynagrodzenie podstawowe 4000 zł brutto + prowizja od sprzedaży do ustalenia

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dopłaty do wypoczynku

  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności sprzedaży

  • Możliwość pracy zdalnej

O nas

Jesteśmy producentem worków typu BIG-BAG. Siedziba główna znajduję się w Indiach.

Od 7 lat zakład produkcyjny znajduję się również w Polsce, w mieście Strzelin.