Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Centrum Zaopatrzenia Medycznego "Cezal" S.A. - WrocławO firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Centrum Zaopatrzenia Medycznego „CEZAL” S.A. Wrocław - lider w dystrybucji sprzętu i materiałów medycznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

w zakresie wyrobów medycznych - na tereny województwa dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego oraz wielkopolskiego, zachodnio-pomorskiego i kujawsko-pomorskiego

Idealny kandydat powinien być dynamiczny, komunikatywny i silnie zmotywowany do pracy.

 Zakres obowiązków:

  • realizowanie polityki firmy poprzez sprzedaż wyrobów medycznych
  • promowanie produktów z portfolio oraz reprezentowanie firmy na powierzonym terenie
  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • opieka nad dotychczasowymi klientami
  • przygotowywanie prezentacji i spotkań handlowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • zbieranie, analiza i przetwarzanie danych rynkowych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • mile widziana znajomość branży medycznej oraz rynku szpitalnego na podległym terenie
  • kreatywność, entuzjazm i zapał do pracy
  • umiejętność samodzielnej realizacji zadań
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • system szkoleń
  • pracę w kreatywnym, dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) w języku polskim do dnia 09.04.2021r. za pomocą przycisku aplikowania,  w Temacie: PH Dolnyśląsk

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne