Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan NiewińskiO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,

  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy,

  • rozmowy i negocjacje handlowe,

  • przygotowywanie ofert handlowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • wysokie predyspozycje handlowe poparte doświadczeniem w podobnej branży- minimum 2 lata,

  • doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi

  • prawo jazdy kategorii B,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • dyspozycyjność i zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy,

  • łatwość nawiązywania kontaktów.

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń